SRDCE SYSTÉMU –
VISIONBODY BOX.

Malý ľahký a dobre uchopiteľný – ale plný energie. Tak sa Visionbody Box pripája na Visionbody Powersuit a zásobuje ho najinteligentnejšími variáciami frekvencie, odkedy existuje tréning EMS.

JEMNÁ ENERGIA, DLHÉ TRAVANIE, JEDNODUCHÁ MANIPULÁCIA.

Nie je väčší ako smartfón, ale je plný nových impulzov pre tréning EMS budúcnosti: do malého Visionbody Box sme naliali celé naše know-how – a preteká cez magnetické hlavice s vysokou vodivosťou priamo do Visionbody Powersuit. To, čo naši bioinžinieri a softvéroví špecialisti nazývajú Arbitrary Waveform Generation, modulácia amplitúd alebo Duty Cycle Variation, trénujúca osoba potom vníma ako jemnú, prirodzene pôsobiacu stimuláciu svalov s hlbokým účinkom. Pritom samotný Visionbody Box je silným svalom.

Tak, ako sa patrí na zdravé srdce, vyznačuje sa vysokou trvanlivosťou: 10-12 hodín po nabití batérie. Čas nabíjania je pritom iba dve hodiny. Keďže na jeden box sa dodávajú 2 lítiové batérie, môžete sa ako tréner EMS starať bez problémov o mnohých zákazníkov počas celého dňa. Box sa bezkáblovo spája cez Bluetooth s Visionbody Pad a na Powersuit sa fixuje praktickým suchým zipsom. Žiaden pocit rušenia, žiadne obmedzenie pohybu. Namiesto toho: plná – to znamená jemná! – energia pre Váš funkčný tréning Visionbody.

VÖLLIG LOSGELÖST –
DANK KABELLOSER BLUETOOTH-TECHNOLOGIE.

EMS Anzug ohne Kabel
Image is not available
Slider

V DIALÓGU S TELOM – PROSTREDNÍCTVOM BODY-Q-KEY.

Kým sa klasické signály EMS na svaloch odrážajú často ako “kladivo”, pôsobí Visionbody jemne a šetrne, skoro ako masáž. Impulzy nevnímate ako cudzí vplyv, ale ako posilnenie prirodzeného napätia svalov. Visionbody tak dosahuje doteraz nedosiahnutý hĺbkový účinok s maximálnym faktorom príjemného pocitu. Na bunkovej úrovni sa uvoľňuje zvýšený potenciál energie. Prekyslenie svalov a opotrebovanie kĺbov sú pri správnom používaní takmer vylúčené.

Systém zároveň udržiava perfektnú vyváženosť medzi napätím a uvoľnením. Umožňuje to Body-Q-Key (Body Question Key), analýza, ako aj automatické prispôsobenie sa ľudskému telu. Počas tréningu sa neustále zisťujú vlastnosti tela a zahŕňajú sa priamo do tréningu. Digitálna komunikácia s telom zlepšuje aj verbálnu komunikáciu so zákazníkom. Keďže sa ako tréner nemusíte neustále zaoberať moduláciou amplitúd, môžete sa lepšie koncentrovať na svojho klienta.

BODOVÉ IMPULZY:

Visionbody Box bezkáblovo cez Bluetooth ovláda Visionbody Pad. Fyziologicky modulované impulzy vníma trénujúca osoba ako jemnú, hlboko siahajúcu, ale prirodzene vnímanú stimuláciu svalov.

Dobrý tréning potrebuje dobrého trénera. On pozná stupeň tréningu a tréningový cieľ svojich zákazníkov a na základe toho individuálne nastavuje intervaly a intenzitu EMS. Aby bol tréning ešte efektívnejší a práca trénera ešte ľahšia, poskytli sme Vám kompetentného pomocného trénera, ktorý vie niečo, čo Vy neviete: dívať sa do tela.

Umožňuje to Body-Q-Key (Body Question Key), analýza a automatické prispôsobenie sa na ľudské telo. Počas tréningu sa neustále zisťujú vlastnosti tela a zapájajú sa tak priamo do tréningu. Systém tak udržiava perfektnú vyváženosť medzi napätím a uvoľnením. Využíva na to Arbitrary Waveform Generation, ktorá bola špeciálne vyvinutá pre Visionbody.

ARBITRARY WAVEFORM GENERATION

Unikátna svetová Arbitrary Waveform Generation jemne, ale dynamicky prispôsobuje frekvencie svalovým a nervovým procesom tela.

NÍZKE A STREDNÉ FREKVENCIE

Nízke a stredné frekvencie sa automaticky kombinujú v každom signáli a nie je ich potrebné voliť samostatne – ako pri mnohých iných systémoch EMS.

ČASOVO PRESNÁ STIMULÁCIA SVALOV

Časovo presná stimulácia svalov zohľadňuje refrakčný čas nervov. Znamená to, že impulzy sa vysielajú iba vtedy, ak sú nervy pripravené na ich prijatie.

DUTY CYCLE VARIATION

Pomocou Duty Cycle Variation sa optimálne ovláda pomer medzi trvaním impulzu a periódy.

VYROVNANIE DYSBALANCIÍ V TELE

Nevyváženosť v tele, napr. rozdielnu výkonnosť na pravej alebo ľavej strane, systém automaticky vyváži.

AUTOMATICKÁ ÚPRAVA FREKVENCIE

Popri automatickej úprave frekvencie sa dajú impulzy modulovať navyše aj manuálne – v závislosti od druhu cvičenia, cieľa tréningu a stavu tréningu medzi jemnými, strednými a tvrdými.

VŽDY NA VAŠEJ STRANE.

Visionbody Box drží na Powersuit pomocou magnetických hláv a fixuje sa navyše suchým zipsom. Žiaden rušivý pocit, žiadne obmedzenie pohybu. Namiesto toho: plná – to znamená jemná – energia pre Váš tréning.

VISIONBODY BÚRA PUTÁ STATICKÉHO TRÉNINGU TÝM, ŽE NEPOTREBUJE KÁBEL.

Pomocou najnovšej technológie Bluetooth zažívajú trénujúce osoby intenzívny svalový tréning pri absolútnej slobode pohybu – a nevisia ako bábky na kábloch. Dosah do 50 m bez rušenia – v ideálnom prípade do 100 m –  okrem toho umožňuje perfektný tréning EMS jednotlivca alebo skupiny vonku. Predpokladom však je, aby mal tréner dostatočne silný hlas.

Visionbody Vertriebs GmbH

Erkrather Str. 401 
40231 Düsseldorf

Lieferanschrift:
Holzstr. 2
40221 Düsseldorf


Germany
Zentrale / Central
+49 211 9425688-0

Technical Support
Mo. - Fr. 10.00 - 17.00 h:
+49 211 9425688-8

Wireless EMS Systems
Made in Germany.

Follow us

EMS ANZUG JETZT AUCH FÜR ZUHAUSE!