Image is not available
Image is not available
Slider

TRENUJ 4 GODZINY.
W 20 MINUT.

20 minut treningu EMS zastępuje 4 godziny klasycznego treningu. Maksymalna wydolność zwiększa się w ciągu kilku tygodni nawet o 30%. Masa mięśniowa wzrasta w przeciągu kilku miesięcy o aż o 14%. Chcesz jeszcze więcej? Zaprogramuj to: Visionbody pomoże Ci w realizacji.

CZAS TO PIENIĄDZ. A POŚWIĘCENIE GO VISIONBODY TO NAJLEPSZA INWESTYCJA.

Czas ma w dzisiejszych czasach nie tylko czysto finansowy wymiar. Czas oznacza również lepszą jakość życia. Jest ona na stałe zaprogramowana w Visionbody. Przy pomocy naszego oprogramowania pomożesz swoim klientom w najkrótszym czasie osiągnąć trwałe rezultaty treningu. W zależności od celu i poziomu treningu wybierz odpowiedni cykl trwający od 10 do 40 minut. Można wkalkulować czas na rozgrzewkę, na przerwy i na odpoczynek będące ważnymi elementami zrównoważonego treningu.

Icon EMSOszczędność czasu nie oznacza jednak falstartu. Podczas gdy inne systemy EMS nieprzyjemnie zaskakują trenującego – a poprzez wilgotne elektrody dodatkowo schładzają ciało – Visionbody rozpoczyna pracę przy pomocy Body-Q-Key dopiero wtedy, gdy organizm jest gotowy. Dzięki temu przy maksymalnej efektywności ryzyko urazów, naciągnięć lub zakwasów zmniejsza się do minimum.

Visionbody Vertriebs GmbH

Erkrather Str. 401 
40231 Düsseldorf

Lieferanschrift:
Holzstr. 2
40221 Düsseldorf


Germany
Zentrale / Central
+49 211 9425688-0

Technical Support
Mo. - Fr. 10.00 - 17.00 h:
+49 211 9425688-8

Wireless EMS Systems
Made in Germany.

Follow us

EMS ANZUG JETZT AUCH FÜR ZUHAUSE!