Boris Becker joins Visionbody

VISIONBODY – BEKÁBLOVÝ TRÉNING EMS
MIT EINEM EMS SYSTEM WIE KEIN ANDERES.

Visionbody je určený všetkým, ktorí chcú zo seba dostať to najlepšie. Preto, lebo v sebe skrýva to najlepšie. Ako celosvetovo jedinečný funkčný tréningový systém EMS umožňuje Visionbody intenzívny tréning svalov celého tela pri úplnej slobode pohybu. Bez kábla, bez vlhkého tréningového oblečenia. Efektívne, šetrne voči kĺbom a trvalo.

Image is not available

VISIONBODY BEWEGT:
Frauen und Männer, jung und alt, Trainingsanfänger und Spitzensportler.

VISIONBODY BEFREIT:
Klassisches EMS-Training aus seinen Kabelfesseln.

VISIONBODY STIMULIERT:
die Hauptmuskelgruppen des menschlichen Bewegungsapparates. Die übrigen werden automatisch durch Bewegung mittrainiert.

VISIONBODY VERBINDET:
Kraft, Flexibilität, Balance, Ausdauer und Koordination.

VISIONBODY AKTIVIERT:
Alle körpereigenen Systeme. Muskulär, neuronal, kardiovaskulär und endokrinologisch.

VISIONBODY VARIIERT:
Nieder- und Mittelfrequenzen durch Arbitrary Waveform Generation, um Muskeln und Nerven so natürlich wie möglich zu stimulieren.

VISIONBODY VERSTÄRKT: 
Kraft-, Cardio-, Ausdauer-, Group- oder Functional-Training.

VISIONBODY UNTERSTÜTZT: 
Jede beliebige Sportart und Bewegungsform.
Boxen, Leichtathletik oder Tennis. Yoga, Stretching oder Pilates. Und viele anderen auch.

VISIONBODY VERKÜRZT:
20 Minuten EMS-Training ersetzen 4 Stunden klassisches Workout.

VISIONBODY MACHT SCHÖN:
Durch einen gut trainierten Bewegungs- und Haltemuskelapparat.

VISIONBODY BESCHLEUNIGT:
Ihr persönliches Trainingsziel. Ob Sie Ihren Weltcup-Listenplatz von Platz 5 auf Platz 1 verschieben wollen. Oder davon träumen, morgens wieder schmerzfrei aufstehen zu können.

Slider

PROSTREDIE FITNES PODLIEHA NEUSTÁLYM ZMENÁM.

Po silovom tréningu, kardio-tréningu, Body Mind a fasciálnom tréningu považujú mnohí experti elektro-myo-stimulačnú metódu (EMS) za tréningovú formu budúcnosti. Visionbody nenaskakuje na rozbehnutý vlak. Visionbody je lokomotíva.
Cestujte s nami.

VISIONBODY.
NAJSKÔR RASTÚ SVALY.
POTOM RASTIE VÁŠ OBCHOD.

Visionbody je revolučný funkčný tréningový systém EMS od švajčiarskej firmy medicínskej techniky C.H. Medical Systems. Tak, ako sa patrí na celkom mladú značku, orientujeme sa úplne na rast. Na rast svalov trénujúcich osôb. A na rast Vášho obchodného odvetvia v pozícii osobného trénera, alebo prevádzkovateľa mikroštúdia. Visionbody nevytvára všetko nové, ale mnohé vylepšuje, aby ste mohli svoj preferovaný koncept športovania a tréningu realizovať ešte efektívnejšie.

Aby sme sa s naším Visionbody mohli kvalifikovať do svetovej špičky tréningu EMS, tvrdo sme trénovali niekoľko rokov. Predovšetkým so “svalmi rozmýšľania”! Do vývoja Visionbody sa zapojili vedomosti expertov z rôznych disciplín: Visionbody skoncipovali skúsení výkonoví športovci, tréneri fitnes a osobní tréneri. Overovali ho ortopédi, fyzioterapeuti a medicínski technici. A realizovali ho významní vedci popredných univerzít, medzi nimi vedci z oblasti elektroinžinieri a inžinieri informatiky, ako aj fyzici. Technológia a softvér boli naprogramované a vyrobené exkluzívne v Nemecku.

Nepomôže Vám ale ani najlepší tréningový koncept, ak sa jeho sila nedostane medzi ľudí. Na tento účel aktuálne budujeme na plné obrátky kompetentnú sieť školení a predaja. Staňte sa súčasťou dynamického pohybu tak, že sa už dnes u nás prihlásite – ako tréner Visionbody, obchodný partner alebo nadobúdateľ licencie. Podporíme Vás kompletnou technickou výbavou, rozsiahlym know-how a cielenými marketingovými opatreniami.

Premeňte Visionbody na svoju vlastnú víziu!

NAŠE STANOVIŠTIA: DNES TU, ZAJTRA VŠADE.

Ten, kto chce postaviť fitnes na hlavu, musí postaviť na nohy silnú sieť. Visionbody na jednotlivých kontinentoch zatupuje niekoľko obchodných partnerov. Našim cieľom je vybudovať celosvetovú profesionálnu sieť, v ktorej bude môcť každý záujemca trénovať so svojim vlastným Visionbody Powersuit.

V našej vlastnej Akadémii Visionbody preto vzdelávame špecializovaných trénerov a prevádzkovateľov. Staňte sa súčasťou veľkého pohybu. Staňte sa súčasťou Visionbody.

NÁŠ CIEĽ:
NAJLEPŠÍ TRÉNING EMS VŠETKÝCH DÔB.

Box, Pilates alebo joga. Budovanie svalov, vytrvalosť alebo redukcia tuku. Existuje toľko športových a tréningových druhov, ako je trénujúcich. Visionbody nastupuje, aby zo všetkého vybral to najlepšie: s tréningovými programami premyslenými do najmenších detailov od vynájdenia športu. S čo najprirodzenejšou moduláciu frekvencie od objavenia elektronickej stimulácie svalov. A s najvýkonnejším Powersuit od čias, odkedy neexistujú žiadni superhrdinovia. Možno to znie neskromne, ale nechceme ponúkať nič viac, iba najlepší funkčný tréningový systém EMS na svete. Keďže sme ale vždy neskromní, na internete, kde sa pletky šíria rýchlejšie ako impulz strednej frekvencie v EMS, by sme nesľubovali nikdy niečo, čo nevieme dodržať.

Image is not available

VISIONBODY POWERSUIT

Sitzt wie angegossen: keine Kabel, kein Befeuchten, viel Bewegungsfreiheit. Und Sie sehen darin so gut aus wie Captain America oder Mystique. Nach wenigen Trainingseinheiten fühlen Sie sich auch so.

Slider
Image is not available

VISIONBODY BOX

Das Herz des Systems: kombiniert Nieder- und Mittelfrequenzen mit maximaler Tiefenwirkung und stellt sich hochdynamisch auf den Trainierenden ein.

Slider
Image is not available

VISIONBODY PAD

Die Kommandozentrale: mit 32 vorinstallierten Trainings-programmen und individuellen Kombinationsmöglichkeiten für das maßgeschneiderte Workout. Intuitive Touchscreen-Bedienung und drahtlose Bluetooth-Verbindung inklusive.

Slider
Image is not available

VISIONBODY TERMINAL

Die Kommandobrücke: Das Pad lässt sich flexibel einsetzen, oder in das elegante VisionBody-Terminal integrieren. Das ermöglicht noch mehr Bewegungsfreiheit und passt perfekt in jedes Gym oder Microstudio.

Slider

Visionbody Vertriebs GmbH

Erkrather Str. 401 
40231 Düsseldorf

Lieferanschrift:
Holzstr. 2
40221 Düsseldorf


Germany
Zentrale / Central
+49 211 9425688-0

Technical Support
Mo. - Fr. 10.00 - 17.00 h:
+49 211 9425688-8

Wireless EMS Systems
Made in Germany.

Follow us

EMS ANZUG JETZT AUCH FÜR ZUHAUSE!