VISIONBODY: EMS-SYSTÉM.

Ten, kto chce vstúpiť do nových tréningových dimenzií, musí zabudnúť na staré predstavy. A predovšetkým: musí zahodiť nepotrebný balast. A to sme urobili aj my. Vyšiel nám z toho štíhly, perfektne zosúladený funkčný tréningový systém EMS. Poháňaný naším presvedčením, že sme to najlepšie v nekonečných diaľkach vesmíru EMS.

VISIONBODY NIČ NEOPAKUJE. VISION BODY NAPREDUJE.

Aby sme sa odpútali od starých tréningových konceptov EMS, odpojili sme najskôr káble a nahradili sme ich najnovšou technológiou Bluetooth. Umožňuje to väčšiu slobodu pohybu v priestore, dnu aj vonku. Potom sme revolučne vylepšili elektródy, aby sa nikto nemusel viac počas tréningu „navlhčovať“. Ten, kto to považuje iba za čisto kozmetické zmeny, mal by sa pozrieť na DNA samotnej Visionbody: Arbitrary Waveform Generation, Duty Cycle Variation a Body-Q-Key sú tri zosilňovače, ktoré z Visionbody v krátkom čase urobia hviezdu na nebi EMS.

VISIONBODY:
EMS-SYSTÉM..

Visionbody je profesionálny tréning EMS so systémom: všetky komponenty sú navzájom perfektne zosúladené, aby Vám a Vašim zákazníkom umožnili vysoko efektívny funkčný tréning EMS. A ide to úplne jednoducho: oblečte si Visionbody Powersuit, nasuňte box, naštartujte Pad, zvoľte tréningový program – a ideme na to.

Image is not available

Sitzt wie angegossen: keine Kabel, kein Befeuchten, individuell maximale Bewegungsfreiheit.
Und Sie sehen darin so gut aus wie Captain America oder Mystique. Nach wenigen Trainingseinheiten fühlen Sie sich auch so.

Die Kommandobrücke: Das Pad lässt sich flexibel einsetzen, oder in das elegante VisionBody Terminal integrieren. Das ermöglicht noch mehr Bewegungsfreiheit und passt perfekt in jedes Gym oder Microstudio.

Die Kommandozentrale: mit aktuell 32 vorinstallierten Trainingsprogrammen und individuellen Kombinations-möglichkeiten für das maßgeschneiderte EMS-Funtional Workout.

Das Herz des Systems: kombiniert Nieder- und Mittelfrequenzen mit maximaler Tiefenwirkung und stellt sich hochdynamisch auf den Trainierenden ein.

VISIONBODY

VISIONBODY

VISIONBODY

VISIONBODY

POWERSUIT

BOX

PAD

TERMINAL

Slider
Image is not available

Sie wollen noch mehr Vorteile?
Mit unserem EMS Gruppentraining
trainieren Sie gleichzeitig bis zu 8 Personen.

VISIONBODY

GRUPPENTRAINING

Image is not available
Slider

NAŠA SÚPRAVA – PREHĽAD:

Aby ste boli vždy krok vpred, dostanete Váš Visionbody EMS-systém so štýlovou, vysoko kvalitnou kolobežkou s kufríkom.

Želáme Vám veľa radosti a úspechov!

Visionbody Vertriebs GmbH

Erkrather Str. 401 
40231 Düsseldorf

Lieferanschrift:
Holzstr. 2
40221 Düsseldorf


Germany
Zentrale / Central
+49 211 9425688-0

Technical Support
Mo. - Fr. 10.00 - 17.00 h:
+49 211 9425688-8

Wireless EMS Systems
Made in Germany.

Follow us

EMS ANZUG JETZT AUCH FÜR ZUHAUSE!