SERCE SYSTEMU –
MODUŁ VISIONBODY.

Mały, lekki i poręczny – ale pełen mocy. Moduł Visionbody przyłączany jest do kombinezonu Visionbody i zapewnia mu najinteligentniej sterowaną zmienną częstotliwość w całej historii treningu EMS.

SUBTELNA SIŁA, DŁUGI CZAS DZIAŁANIA, ŁATWA OBSŁUGA.

Niewiele większy od smartfona, lecz pełen nowych impulsów do treningu EMS przyszłości: w małym module Visionbody zawarta jest cała nasza specjalistyczna wiedza, która poprzez końcówki magnetyczne o wysokim przewodnictwie wpływa bezpośrednio do kombinezonu Visionbody. To co nasi bioinżynierowie i specjaliści od oprogramowania określają terminem Arbitrary Waveform Generation, Modulacja amplitudowa lub Duty Cycle Variation, trenująca osoba odczuwa jako delikatną, głęboką, ale dającą wrażenie naturalnej, stymulację mięśni. Z tego względu moduł Visionbody sam w sobie jest jak silny mięsień.

Jak ma to miejsce w przypadku zdrowego serca, odznacza się dużą wytrzymałością: 10–12 godzin pracy akumulatora. Czas ładowania wynosi natomiast tylko dwie godziny. Do każdego modułu dostarczane są 2 akumulatory litowe, dlatego jako trener EMS możesz bez problemu przez cały dzień pracować z wieloma klientami. Moduł sterowany jest bezprzewodowo poprzez Bluetooth za pomocą pada Visionbody i mocuje się go do kombinezonu praktycznym zapięciem na rzep. Nie przeszkadza, nie ogranicza ruchów. Zamiast tego zapewnia pełną – a przy tym delikatną – moc dla treningu funkcjonalnego Visionbody.

VÖLLIG LOSGELÖST –
DANK KABELLOSER BLUETOOTH-TECHNOLOGIE.

EMS Anzug ohne Kabel
Image is not available
Slider

KOMUNIKACJA Z CIAŁEM – DZIĘKI BODY-Q-KEY.

Podczas gdy klasyczne sygnały EMS często oddziałują na mięśnie jak elektryczny „młot”, Visionbody stymuluje delikatnie i z wyczuciem, niemalże jak masaż. Impulsy nie są odczuwane jako oddziaływanie z zewnątrz, lecz jako wzmocnienie naturalnego napięcia mięśni. Visionbody uzyskuje zatem dotychczas nieosiągalną głębię oddziaływania przy jednoczesnym najwyższym poziomie dobrego samopoczucia. Na poziomie komórkowym uwalniany jest większy potencjał energii. Przy prawidłowym używaniu zakwasy i zwyrodnienie stawów są niemal wykluczone.

System utrzymuje jednocześnie perfekcyjną równowagę pomiędzy napięciem i rozluźnieniem. Dzięki Body-Q-Key (Body Question Key) możliwa jest analiza i automatyczne dopasowanie do ciała ludzkiego. Podczas treningu cały czas monitorowane są możliwości fizyczne organizmu i bezpośrednio wykorzystywane w treningu. Komunikacja cyfrowa z ciałem poprawia również komunikację werbalną z klientem. Trener nie musi się cały czas zajmować modulacją amplitudową, dlatego może się bardziej skupić na swoim kliencie.

PRECYZYJNE IMPULSY:

Moduł Visionbody Box jest sterowany bezprzewodowo przez Bluetooth za pomocą pada Visionbody. Fizjologicznie modulowane impulsy trenująca osoba odczuwa jako delikatną, głęboką, ale dającą wrażenie naturalnej, stymulację mięśni.

Dobry trening wymaga dobrego trenera. Zna on stopień zaawansowania i cel treningu swoich klientów i indywidualnie dopasowuje do nich cykle i intensywność EMS. Aby trening był jeszcze efektywniejszy, a praca trenera łatwiejsza, oddajemy do Twojej dyspozycji kompetentnego pomocnika trenera, który potrafi to, czego Ty nie potrafisz: patrzeć wgłąb ciała.

A to dzięki Body-Q-Key (Body Question Key): umożliwia on analizę i automatyczne dopasowanie do ciała człowieka. Podczas treningu cały czas monitorowane są możliwości fizyczne organizmu i bezpośrednio wykorzystywane są one w treningu. Tak więc system utrzymuje perfekcyjną równowagę pomiędzy napięciem i rozluźnieniem. Wykorzystuje przy tym stworzoną specjalnie dla Visionbody technologię Arbitrary Waveform Generation.

ARBITRARY WAVEFORM GENERATION

Wyjątkowa na skalę światową metoda generacji sygnałów o dowolnym kształcie (Arbitrary Waveform Generation) delikatnie dopasowuje częstotliwość, ale jednocześnie dynamicznie oddziałuje na procesy mięśniowe i nerwowe.

NISKIE I ŚREDNIE CZĘSTOTLIWOŚCI

Niskie i średnie częstotliwości są automatycznie łączone w każdym sygnale i nie trzeba ich wybierać oddzielnie, jak ma to miejsce w przypadku wielu innych systemów EMS.

PRECYZYJNA W CZASIE STYMULACJA MIĘŚNI

Precyzyjnie dopasowana czasowo stymulacja mięśni uwzględnia okres refrakcji nerwów. Oznacza to, że: impulsy są wysyłane tylko wówczas, gdy nerwy są gotowe do ich odbioru.

DUTY CYCLE VARIATION

Duty Cycle Variation pozwala optymalnie sterować stosunkiem czasu trwania impulsu do czasu trwania całego okresu.

WYRÓWNYWANIE DYSBALANSU W CIELE

Dysbalans w ciele, np. niejednakowa sprawność prawej i lewej strony, jest automatycznie wyrównywany przez system.

AUTOMATYCZNE DOPASOWANIE CZĘSTOTLIWOŚCI

Oprócz automatycznego dopasowania częstotliwości impulsy można dodatkowo modulować manualnie – w zależności od rodzaju ćwiczeń, celu i poziomu treningu – w zakresie od łagodnych przez średnie aż po silne.

ZAWSZE NA SWOIM MIEJSCU.

Moduł Visionbody jest przyczepiony do kombinezonu za pomocą końcówek magnetycznych i dodatkowo zapięciem na rzep. Nie przeszkadza, nie ogranicza ruchów. Zamiast tego zapewnia pełną – to znaczy delikatną – moc dla treningu.

VISIONBODY ZRYWA PĘTA STATYCZNEGO TRENINGU EMS – POZBYWAJĄC SIĘ PRZEWODÓW.

Dzięki najnowszej technologii Bluetooth trenujące osoby uczestniczą w intensywnym treningu mięśni całego ciała przy całkowitej swobodzie ruchów – i nie wiszą na przewodach jak marionetki. Niezakłócona łączność radiowa w zasięgu do 50 m – w idealnym przypadku do 100 m – umożliwia ponadto idealny indywidualny lub grupowy trening EMS na wolnym powietrzu. Przy założeniu, że głos trenera sięgnie aż tak daleko.

Visionbody Vertriebs GmbH

Erkrather Str. 401 
40231 Düsseldorf

Lieferanschrift:
Holzstr. 2
40221 Düsseldorf


Germany
Zentrale / Central
+49 211 9425688-0

Technical Support
Mo. - Fr. 10.00 - 17.00 h:
+49 211 9425688-8

Wireless EMS Systems
Made in Germany.

Follow us

EMS ANZUG JETZT AUCH FÜR ZUHAUSE!