MOZOG SYSTÉMU –
VISIONBODY PAD.

Mens sana in corpore sano – v zdravom tele zdravý duch, píše rímsky básnik Juvenal. Dnes, takmer o 2000 rokov neskôr, môže byť duša dokonca aj mimo tela: napríklad vo Visionbody Pad. Ten premýšľa, rozmýšľa súčasne a vopred – aby bolo telo zdravšie, silnejšie a vytrvalejšie.

EMS App mit Apple iPad

DOTKNITE SA BUDÚCNOSTI TRÉNINGU EMS.

Všetko, čo na to potrebujete, je jeden prst a Visionbody Pad. Moderná dotyková obrazovka Apple spája v sebe optickú brilantnosť s funkčnou manipuláciou: intuitívne zostavený softvér umožňuje rýchlu a bezpečnú obsluhu. Z 32 prednastavených tréningových programov pre svojich zákazníkov vyberiete jednoducho ten najvhodnejší.

Alebo si ho prispôsobíte tak, že skombinujete individuálne tréningové moduly a cvičenia. Pad je taký flexibilný, ako ste Vy. Zoberte ho do obidvoch rúk, alebo ho postavte do elegantného terminálu Visionbody. Potom máte jednu ruku voľnú a môžete ešte lepšie komunikovať so svojimi zákazníkmi, alebo môžete predvádzať jednotlivé sekvencie cvičenia.

KTO CHCE ROZMÝŠĽAŤ DOPREDU, MUSÍ PREMÝŠĽAŤ.

Na inteligentnom mozgu Visionbody pracovalo veľa múdrych hláv, aby sa potom nad ním nemuseli viac trápiť. Všetky programy vyvinuli poprední špecialisti IT z Nemecka v úzkej spolupráci s vedcami z oblasti športu a neurológie, s fyzioterapeutmi, ortopédmi a rehabilitačnými pracovníkmi. Tu sa stretávajú najnovšie poznatky zo športových vied s najnovšími vývojmi softvérového sveta – a posúvajú sa ďalej ako bezkáblové signály Bluetooth do Visionbody Powersuit. Jeden klik a všetko je fit!

PEVNÝ A POHYBLIVÝ ZÁROVEŇ.

Visionbody Pad sa dá používať samostatne, alebo v kombinácii s terminálom Visionbody. Elegantná silueta má v každom štúdiu štíhlu postavu – tak, ako ju vytvára Visionbody zo svojich zákazníkov.

Vyberte z 32 programov optimálny tréning pre Vašich zákazníkov a kombinujte nasledujúce oblasti:
Basic, Vytrvalostný/Kardio, Silový tréning, Spaľovanie tukov, Uvoľnenie, Masáže a mnohé ďalšie.

Používa sa bežne dostupný Apple iPad. Apple iPad je zapísaná tovarová značka firmy Apple Inc. Cupertino Calif., US.

Visionbody Vertriebs GmbH

Erkrather Str. 401 
40231 Düsseldorf

Lieferanschrift:
Holzstr. 2
40221 Düsseldorf


Germany
Zentrale / Central
+49 211 9425688-0

Technical Support
Mo. - Fr. 10.00 - 17.00 h:
+49 211 9425688-8

Wireless EMS Systems
Made in Germany.

Follow us

EMS ANZUG JETZT AUCH FÜR ZUHAUSE!