MÓZG SYSTEMU –
PAD VISIONBODY.

Mens sana in corpore sano – w zdrowym ciele zdrowy duch, jak pisał rzymski poeta Juwenalis. Dzisiaj, prawie 2000 lat później, duch może nawet przebywać poza ciałem: na przykład w padzie Visionbody. Myśli, zastanawia się i planuje, żeby ciało było zdrowsze, silniejsze i bardziej wytrzymałe.

EMS App mit Apple iPad

DOTKNIJ PRZYSZŁOŚCI TRENINGU EMS.

Wystarczy użyć palca i pada Visionbody. Nowoczesny ekran dotykowy Apple łączy doskonałą jakość optyczną z funkcjonalnością: intuicyjne oprogramowanie umożliwia szybką i bezpieczną obsługę. Wybierz odpowiedni program dla swoich klientów spośród 32 zainstalowanych fabrycznie programów treningowych.

Lub dostosuj go, łącząc indywidualne moduły treningowe i ćwiczenia. Pad jest tak elastyczny jak Ty: weź go w obie ręce lub wstaw w elegancki terminal Visionbody. Będziesz mieć wówczas jedną rękę wolną i możesz się lepiej porozumiewać ze swoimi klientami lub pokazywać poszczególne sekwencje ćwiczeń.

KTO CHCE BYĆ WIZJONEREM, MUSI SPĘDZIĆ DUŻO CZASU NA ROZMYŚLANIACH.

Przy tworzeniu inteligentnego mózgu Visionbody współpracowało wiele mądrych głów, żeby użytkownik nie musiał łamać sobie głowy. Wszystkie programy zostały stworzone przez wiodących specjalistów w dziedzinie informatyki z Niemiec w ścisłej współpracy z naukowcami w dziedzinie sportu i specjalistami z dziedziny neuronauki, fizjoterapeutami, ortopedami i rehabilitantami. Najnowsza wiedza z dziedziny sportu łączy się z najnowszymi osiągnięciami w obszarze oprogramowania i w formie bezprzewodowych sygnałów Bluetooth dociera do kombinezonu Visionbody. Jedno kliknięcie i wszystko gotowe!

STABILNY I ZARAZEM MOBILNY.

Pada Visionbody można używać osobno lub w kombinacji z terminalem Visionbody. Elegancki kształt dobrze się prezentuje w każdym studiu – podobnie jak Twoi klienci po treningu Visionbody.

Wybierz spośród 32 programów optymalny trening dla swoich klientów w połączeniu z:
treningiem podstawowym, wytrzymałościowym/cardio, siłowym, spalaniem tkanki tłuszczowej, relaksem, masażami i in.

Kompatybilny z powszechnie dostępnym iPodem firmy Apple.iPod Apple jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Apple Inc. Cupertino Calif., US.

Visionbody Vertriebs GmbH

Erkrather Str. 401 
40231 Düsseldorf

Lieferanschrift:
Holzstr. 2
40221 Düsseldorf


Germany
Zentrale / Central
+49 211 9425688-0

Technical Support
Mo. - Fr. 10.00 - 17.00 h:
+49 211 9425688-8

Wireless EMS Systems
Made in Germany.

Follow us

EMS ANZUG JETZT AUCH FÜR ZUHAUSE!